Komputery Apple Mac to zachwycają swoim designem i są wyposażone w wysokiej klasy podzespoły, które sprawiają, że każdy z nich sprawdza się zarówno dla graczy, jak i w pracy z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Oprócz wysokiej wydajności, komputery stacjonarne i laptopy mają możliwość łączenia się wygodnie z innymi urządzeniami takimi jak iPhone, dzięki czemu każde zadanie możemy wykonywać wielokrotnie szybciej, mając dostęp do wszystkich potrzebnych nam plików, zdjęć i filmów.

Komputery Apple Mac — co oferują?

Wybierając komputer Apple, warto pomyśleć o tym, czy ważna jest dla nas mobilność, ponieważ najnowsze M1 i M2, czyli zintegrowane układy sprawiają, że każde z urządzeń zachwyca swoją wydajnością i niską wagą. Komputery Mac umożliwiają komfortową pracę w programach graficznych, muzycznych i podczas obróbki zdjęć. Ponadto możliwość szybkiej wymiany danych pomiędzy urządzeniami sprawia, że podczas codziennej pracy stają się one niezwykle pomocne i umożliwiają z łatwością wykonywać swoje obowiązki zarówno z domu, jak i w podróży.

Komputer Apple iMac — zorganizuj swoją domową i biurową przestrzeń

Jeśli dostępu do komputera potrzebujemy głównie w naszym domu lub biurze, to warto postawić na iMac. Co więcej, wybierając go u autoryzowanego sprzedawcy Lantre macie pewność, że kupujecie produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji. 24 – calowy monitor ma wyświetlacz Retina o jasności 500 nitów i rozdzielczości 4480 x 2520. Apple M1 to zintegrowany czip i umożliwił on zmniejszenie wagi do 4,48 kilogramów i rozmiaru ekranu do 11,5 milimetrów. Elegancki design komputerów Mac sprawia, że doskonale prezentują się w miejscu pracy, a smukłe wymiary pozwalają jeszcze lepiej zorganizować nasze biurko. Co więcej, czip Apple M1 w iMac to nawet do 16 GB zunifikowanej pamięci RAM i 2 TB pamięci masowej. Ponadto 8-rdzeniowe CPU i 8-rdzeniowe GPU wraz 16-rdzeniowym systemem Neural Engine pozwalają pracować w najbardziej wymagających programach. Komputery Apple Mac sprawdzają się również w czasie wolnym, dzięki swojej niezrównanej wydajności i dużemu ekranowi o wysokiej rozdzielczości.

Laptopy Apple — co wybrać?

Macbook Air i Macbook Pro, to propozycje dla osób, które potrzebują wydajnej baterii umożliwiającej pracę w podróży. Laptop Apple za sprawą swojego najnowszego zintegrowanego czipa Apple M2 oraz trochę starszego Apple M1 pozwala połączyć mobilność z wysoką wydajnością, która zapewnia komfort zarówno freelancerom, jak i grafikom komputerowym i osobom, które zajmują się sztuką fotograficzną lub muzyką. Niższa cena laptopa Macbook Air i mała waga do 1,29 kg oraz do wyboru czip Apple M2 i M1 sprawiają, że jest to doskonały wybór dla studentów i dla osób związanych z biznesem. Warto zapoznać się z przenośnymi komputerami od Apple i porównać ze sobą najciekawsze modele na stronie Lantre: https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-air-33.html u autoryzowanego sprzedawcy z łatwością wybierzecie i zakupicie najbardziej dopasowanych do waszych potrzeb Macbook Air.

Macbook Pro to znacznie wyższa cena, ale również znacznie większa moc urządzenia, które może być wyposażone w czip M1 Pro i dostępny jest w konfiguracjach nawet do 64 GB RAM z 32-rdzeniowym procesorem. Pamięć masowa nawet 8 TB sprawia, że nie zabraknie nam przestrzeni na nasze projekty, a bateria może pracować do 21 godzin bez ładowania. Profesjonalne laptopy Macbook Pro dla wymagających freelancerów kupicie u autoryzowanego sprzedawcy Lantre, który ma bogatą ofertą produktów Apple: https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-pro.html.